Мати-одиначка з Коростеня змагається у конкурсі “Моя суперродина” у новому сезоні шоу на ТЕТ

Уже 2 жовтня на телеканалі ТЕТ стартує новий захопливий сезон реаліті-шоу “Моя суперродина”. Двері своїх осель відчинять унікальні й кардинально різні українські родини, історії яких здивують, насмішать, розчулять, а часом і зворушать до сліз. Хутчіш знайомитися з новими яскравими учасниками суперреаліті “Моя суперродина”, які вже цієї осені будь-що доводитимуть собі, країні та конкурентам, що рівних їм немає.

У новому сезоні секретами міцного шлюбу та сімейного щастя ділитиметься мама-блогерка з Києва Карина, яка з усіх боків оточила себе консультантами, а у блозі розповідає про неідеальне материнство.

“У родині я дуже багато чого делегую. У мене всюди є спеціалісти. Няня, яка з 10 ранку до 5 години вечора з малим. Два рази на тиждень у нас помічниця по дому. У нас є доказовий лікар-педіатр, консультант по сну, був консультант з грудного вигодовування та перинатальний психолог. Якщо я в чомусь невпевнена, я туди не лізу”, – зізналася Карина. Хто платить за всі її забаганки, та як на це відреагують інші учасниці, дивіться з 2 жовтня о 17:00 на телеканалі ТЕТ.

За звання суперродини боротиметься мама Анна з Коростеня, яка самотужки виховує трьох дітей: синів Олівера та Марселя, які змалку працюють моделями й акторами, і майбутню зірку Ванессу. Дівчинка читає реп і грає на скрипці. Діти – головна гордість Анни, тож у новому сезоні реаліті-шоу “Моя суперродина” вона спробує довести, що зростати повноцінно та щасливо вони можуть навіть тільки під її материнським крилом.

“Не дивлячись на те, що в мене немає чоловіка, я виховую щасливих дітей і щаслива сама. Своїм прикладом я хочу зруйнувати стереотип, що жінка без чоловіка не може повноцінно виховати дітей”, – наголосила Анна, за плечима якої два шлюби з іноземцями.

Конкуренцію матері-одиначці складе відома київська відьма Марія Тиха. Дівчина з потужного відьомського роду, де жінки володіли особливою силою. Свої надприродні здібності вона відчула ще в підлітковому віці, а працювати з людьми почала у 18.

“Я відьма-некромант. У мене дуже багато клієнтів з різних куточків світу, дуже щільний запис. Дні розписані на місяці вперед. Я роблю будь-які ритуали, привороти, чистки, порчі й можу нашкодити будь-кому”, – заявила Марія й довела суперниць до мурах. Однак чому учасниці насмілилися накинутися на відьму з гострими запитаннями, та чи справді варта її родина називатися найкращою, дізнавайтеся вже з 2 жовтня, з понеділка по четвер на ТЕТ.

Як далеко ладні зайти учасники, аби довести всій країні, що гідні звання суперродина? Дивіться в новому, контрастному й насиченому несподіванками сезоні “Моя суперродина” о 17:00 на телеканалі ТЕТ. Ви неодмінно закохаєтеся в цю велику сімейну пригоду.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.