Мати з 6-річною дитиною з Коростеньского району живе у хліві. Подробиці

Жінку із 6-ти річним дитям завдяки небайдужим людям було знайдено на території Олевської територіальної громади працівниками ювенальної превенції Коростенського районного управління поліції.

21 квітня до інспектора сектору ювенальної превенції Коростенського районного управління поліції зателефонували працівники соціальних служб та повідомили про те, що на території Олевської територіальної громади в хліві проживає 32-річна мати з 6-річним сином. Жінка зловживає алкогольними напоями та не дбає про дитину.
Поліцейський відразу виїхав за вказаною адресою. На місці з’ясувалося, що жінка вже неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців через неналежне виконання батьківських обов’язків. Раніше вона винаймала житло у селі, однак через постійну пиятику господарі попросили її звільнити орендоване приміщення. Відтак жінка разом з дитиною оселилась у хліві.
Дитину поміщено до лікарні, подальшим її влаштуванням займатимуться відповідальні державні органи.
Відносно матері правоохоронці склали адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП.
Шановні громадяни! Якщо ви володієте інформацією про залишення дітей в небезпеці або неналежне виконання громадянами батьківських обов’язків, не проходьте повз дитячу біду, повідомте до поліції або у соціальні служби.
Фото і матеріали узято з офіційної сторінки Ювенальної Превенціі Житомирської Області у Фейсбук

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.