Медична допомога при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах Коростенської районної лікарні

На базі КНП «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» з 01.04.2020 року розпочало роботу неврологічне відділення з наданням спеціалізованої медичної допомоги згідно до укладеного контракту  з Національною службою здоров’я України на пакет медичної допомоги  «Медична допомога при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах».

Відповідно до листа Житомирської ОДА №3092/01-1 від 02.06.2020 року з метою удосконалення дій при гострому мозковому інсульті до Коростенської центральної районної лікарні транспортуються бригадою екстренної медичної допомоги пацієнти з таких районів:

  • Коростенського
  • Олевського
  • Овруцького
  • Лугинського
  • Малинського
  • Народицького
  • та м. Коростень

Всім пацієнтам госпіталізованим в КНП «Коростенську центральну районну лікарню Коростенської районної ради» з гострим мозковим інсультом по направленню лікуючого лікаря проводиться безкоштовно діагностика (за рахунок закладу) МРТ та МСКТ головного мозку.

Маршрут пацієнта з гострим мозковим інсультом

Виклик бригади екстренної медичної допомоги пацієнтом, родичами або іншими особами.

Диспетчер екстренної медичної допомоги здійснює прийом виклику та проведення опитування пацієнта або родичів по опитувальнику.

Направлення бригади екстренної медичної допомоги для огляду пацієнта відповідно до шкал FAST, Глазго, ABC. Визначення чи є пацієнт кандидатом для тромболізису чи ні.

Попереднє інформування по телефону про транспортування пацієнта з гострим мозковим інсультом в медичний заклад чергового лікаря.

Транспортування пацієнта з гострим мозковим інсультом до приймального відділення лікарні зони обслуговування.

Проведення пацієнту комп’ютерної томографії головного мозку або магнітно-резонансної томографії в перші 60 хвилин від часу поступлення в лікувальний заклад

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.