«Медичний десант» – проєкт, який реалізується в Коростенському районі

Як ми вже повідомляли раніше, за сприяння начальника Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка та співпраці з «Благодійним фондом «КОЛО» на території Коростенського району в жовтні-листопаді 2022 року відбудеться реалізація проєкту «Медичний десант».

В рамках проєкту в чотирьох громадах Коростенського району за рахунок благодійного фонду «КОЛО» надаватиметься безкоштовна кваліфікована медична допомога провідними лікарями київських клінік (кардіолог, офтальмолог, гінеколог, невролог та ін.) на деокупованих, віддалених та малозаселених територіях місцевим жителям, внутрішньо переміщеним особам.

Так, 10 вересня у селі Базар Народицької територіальної громади Коростенського району вже відбувся  перший день проєкту «Медичний десант». Послуги надавали лікарі з Київщині, а саме: офтальмолог, кардіолог, гінеколог, невролог. Наступними «Медичний десант» зустрінуть жителі Коростенського району на Овруччині, Малинщині та на Олевщині. Про дату та час прибуття лікарів в громади району попереджатиме місцева влада на офіційних ресурсах.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної військової адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.