Ми боремося не за голоси, а за серця українців, – Клименко в Коростені

Лідер партії «Успішна країна» Олександр Клименко провів зустріч з жителями Коростеня. В процесі дискусії було піднято питання чорнобильців, реформи ЖКГ, економічного розвитку, податкової політики, збройного конфлікту на Донбасі.

Зустріч відкрила голова виконкому Житомирського осередку партії Олена Орлова та волонтер партії в м. Коростень та Коростенському районі Ольга Огородник. Вони відзвітували про виконану роботу і озвучили плани на майбутнє. У зустрічі взяло участь близько 130 осіб.

Коментуючи ситуацію з приводу скасування пільг для ліквідаторів аварії на ЧАЕС, лідер партії заявив: «По-перше, навіть якщо наслідки аварії для Коростеня і десятків інших міст ослабли – це не означає, що їх потрібно позбавити підтримки. Тому що інвестори, додаткове фінансування і робочі місця не прийдуть сюди помахом руки і за один день. По-друге, що стосується ліквідаторів наслідків аварії – йдеться про справедливі і заслужені пільги, зароблені людським подвигом. А у подвигів немає терміну давності».

Під час спілкування Олександр Клименко заявив, що злочинні тарифи – це фатальна помилка влади. Лідер «Успішної країни» нагадав, що газ українського видобутку поставляється в будинки громадян за цінами імпортного палива.

Не оминули увагою і умови подальшого кредитування від МВФ. «Ліквідація спрощеної системи оподаткування – це умова подальших кредитів МВФ. Як і підвищення пенсійного віку. Як і щоквартальний перегляд цін на газ. Тому що ні МВФ, ні самій владі не потрібна сильна Україна. Ми потрібні слабкими. Щоб українцям можна було заплатити по 20 доларів і відправити на чуже виробництво крутити гайки. А оптимально – ще й зробити нас і наших дітей безграмотними», – зазначив Олександр Клименко.

Традиційно на зустрічі було порушено питання відновлення миру на Донбасі. Політик зазначив, що для завершення військового конфлікту на Донбасі важливо мати політичну волю і перестати використовувати війну як ширму для отримання благ. Нинішня влада не зацікавлена в цьому, оскільки отримує значні дивіденди і багатіє з кожним днем збройного протистояння.

У процесі дискусії також було піднято питання виплати студентам стипендії, як соціальної, так і за підсумками успішності. Відзначено важливість своєчасної допомоги і підтримки молоді України, з метою зниження загрозливої міграції молодих фахівців. Лідер партії акцентував увагу на важливості отримання якісної та сучасної освіти і анонсував освітній проект Школа молодих лідерів «Альтернатива є. Шлях до успіху».

Нагадаємо, що подібні зустрічі є прерогативою для «Успішної країни», тому проводяться регулярно. У партії переконані, що підтримуючи безпосередній контакт з населенням, можна більше дізнатися про актуальні проблеми та оперативно надати реальну допомогу і підтримку.

«Успішна Країна» – нова політична сила. Партія з конкретною і реальною програмою дій по відновленню миру, порядку і економічного розвитку в країні. Ми відкриті для кожного. Ми готові брати на себе відповідальність за сьогодення і майбутнє України.

Повідомляє Житомирська обласна організація ПП “Успішна країна”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.