Михайлівський дитячий навчальний заклад «Сонечко» відзначив своє 50-річчя

Першого червня, в День захисту дітей, в селі Михайлівка Коростенського району велика та дружня родина михайлівчан відзначала особливу дату – 50-річчя з дня відкриття дитячого навчального закладу «Сонечко».

На свято зібрались всі жителі села – від малого до великого, адже дитячий садочок – це колиска декількох поколінь михайлівчан. Це не тільки виховний заклад для малечі, але й затишний, гарний куточок села, де завжди раді вітати всіх. Тут лунає дитячий сміх, панує гарний настрій, а доброта і щирість сердець персоналу закладу відкриває нові таланти юних жителів села.

Ось і в цей радісний та святковий день на подвір’ї закладу не було де яблуку впасти. Присутні діти, дорослі знаходились в очікуванні феєричного свята. З музичними вітаннями, танцями, сучасними флешмобами перед присутніми виступили як наймолодші учасники дійства, так і його випускники та персонал закладу.

Поважні гості, серед яких народний депутат України від фракції БПП «Солідарність» Володимир Арешонков, голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук, голова Коростенської районної ради Василь Клименко, заступник голови Коростенської райдержадміністрації, депутати районної ради, начальник районного відділу освіти, голова профкому та сільський голова, цього дня не тільки вітали ДНЗ з ювілеєм, але й привезли подарунки для малечі, що нині відвідує садочок.

Цікаво, що ведучими урочистого заходу стали випускники дитячого навчального закладу різних років – випускниця 1996 року Ірина Васьківська та випускник 2008 року Артур Дуплійчук. Дарували квіти та теплі обійми своїм вихователям, ветеранам праці – Іді Юхименко, Ніні Невмержицькій, Лідії Гагі, Ганні Данько, Ользі Недашківській, Ользі Шмуйло, Світлані Левківській, медсестрі Ользі Космініній, жителі села, випускники різних років.

Під час свята згадали славну історію навчального закладу. А почалось все з того, що Наказом по Бехівському залізобетонному заводу №460 від 20 грудня 1967 року було дано старт роботі дитсадка і як годиться було прикріплено бірочку «Сонечко». А перед цим було жарке літо. Дитячий садок зводився весняно-осінній період 1967 року за кошти підприємства. Будівництво велось методом народної будови. Систематично організовувались суботники, недільники, на яких працював весь колектив заводу на чолі з його директором Дмитром Красніковим. Не завжди легкими були будні закладу – розквіт і негаразди, злети і падіння, але незмінним завжди було те, що двері дитсадка гостинно відкриті для всіх діток.

Йшли роки, вирувало життя, змінювались покоління, мінялись працівники та керівники закладу. На сьогоднішній день «Сонечко» обігріває та навчає 31 дитину з 35 можливих за проектною документацією. Працює дві групи. В штаті дитячого навчального закладу 13 працівників, з них 4 вихователі, 2 помічники вихователя, медсестра, кухарі, кочегари, двірник. Очолює ДНЗ – Галина Юхименко. Працівники ДНЗ щодня працюють як одна велика родина, в якій відчувається щира дружба та підтримка один одного. Персонал закладу турбується аби дітям було тепло і затишно. Підтримують їх у цьому батьки та органи влади. Так, восени 2017 року та навесні 2018 року за підтримки народного депутата України від фракції БПП «Солідарність» Володимира Арешонкова за рахунок субвенції з державного бюджету та коштів місцевого бюджету для ДНЗ «Сонечко» було придбано сучасну кухонну плиту та встановлено дитячий ігровий майданчик. На часі перед працівниками закладу стоїть питання проведення поточного ремонту та гостро стоїть питання ремонту каналізації.

Загалом свято вдалось на славу. Всі залишись у захваті від концертної програми, оформлення заходу, проте найбільше присутніх вразила неймовірна, шалено позитивна атмосфера, яка панувала цього дня на ювілеї в ДНЗ «Сонечко».

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.