МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПІЦИ В МИХАЙЛІВСЬКІЙ СЗШ

На сьогоднішній день можна нарахувати величезну кількість різних забавних і незвичайних свят. Одним з таких є Міжнародний день піци, який прийнято відзначати в усіх куточках планети 9 лютого. Безсумнівно, справжні цінителі цієї страви проживають в Італії, але це не означає, що в інших країнах піца не користується такою ж популярністю, як і на своїй батьківщині. Тому її день народження святкується на всіх континентах.

Так, в Михайлівській СЗШ 9 лютого, відбувся виховний захід з метою полікультурного виховання. Свято розпочалося з історії виникнення цієї міжнародної страви, де у Перській імперії були популярні серед вояків армії коржі, начинені фініками, сиром і різними спеціями, які смажилися прямо на щитах, згодом ця страва набула поширення в Стародавньому Римі та Греції. Жителі любили запікати плоский хліб, рясно змащений маслом, заправлений цибулею, оливками, а в якості приправ використовувалися всілякі трави. Прототип вже всіма улюбленої класичної піци з’явився приблизно двісті років тому в Неаполі. Захід продовжився цікавими фактами про одну із найсмачніших страв у всьому світі, так американці їдять близько 100 гектарів піци в день, тобто, близько 350 шматків в секунду, а середній європеєць – 300 кг. піци на рік; в Італії можна купити парфуми та косметичні засоби з запахом піци. Свято закінчилося обміном найпоширеніших рецептів як традиційних так і нетрадиційних, в кінці свята учні дружньо смакували страву, про яку так багато почули.

Це свято у дітей викликало тільки приємні емоції, так як це ще один привід для того, щоб зібратися дружною шкільною компанією.

Тільки полікультурна освіта здатна виховати людину справжнім патріотом держави, котрий з повагою та толерантністю відноситься до традицій інших народів та етнічних груп через призму об’єднаних елементів.

Педагог-організатор

Тетяна Музиченко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.