«Мої 77 років не заважають мені займатися фітнесом!»

Так з посмішкою говорить Давиденко Любов Григорівна, наша коростенка, яка любить активне життя, рух, спорт.

Гарна жінка, комунікабельна… Дуже любить займатися фітнесом та жалкує, що раніше не займалася. Адже безкоштовний фітнес для жінок старшого віку – це такий соціальний проект  був ініційований за  підтримки ПП «Успішна країна» лише нещодавно.

Нині наша героїня знаходиться на заслуженому відпочинку, а загальний трудовий стаж Любові Григорівни складає 52 роки. Працювала вона економістом в Коростенській СПМК до 70 років, де неодноразово її робота відмічалася подяками від керівництва, мала серед колег авторитет кваліфікованого та досвідченого спеціаліста, вправно та своєчасно виконувала свої функції, завжди могла надати допомогу іншим.

В соціальних мережах її подруга дуже гарно написала за її: «Она, словно воплощение цветущей богини, всегда свежа и хороша собой, всегда в прекрасном расположении духа, всегда готова улыбаться и радоваться жизни! Желаем всегда оставаться такой же жизнерадостной оптимисткой и продолжать заряжать всех окружающих, в том числе и нас, положительным настроем!». Все прекрасно сказано…

Займатися фітнесом рекомендують психологи. І не тільки для зміни обстановки і психологічної розрядки, хоча і це дуже важливо для жінок. Під час занять підвищується власна самооцінка – багато вправ нетренованій людині даються насилу, після перших тренувань болять м’язи, хочеться все кинути, але ви не кидаєте. Приходить впевненість в собі і своїх силах – жінка починає поважати себе за терпіння та наполегливість, цілеспрямованість і подолання труднощів. Фітнес – це ще й можливість відпочити від побуту і сім’ї, позбутися від депресії і стресу, забути про проблеми на роботі і вдома. Під час занять людина розслабляється, настроюється на певну «хвилю».

Любов Григорівна виносить щиру подяку організаторам фітнесу для старшого покоління, а саме: партії «Успішна країна» і дуже жалкує, що навіть безкоштовно наші пенсіонери не хочуть масово займатися фітнесом, який надає позитивний приплив енергії, бадьорість духу в такий  нелегкий час для нашої України, також надіється на нові проекти для людей похилого віку.

Вона побажала всім пенсіонерам поповнювати ряди прихильників здорового способу життя , а при бажанні, ряди прихильників партії «Успішна країна», яка постійно впроваджує нові соціальні проекти та надає безкоштовну допомогу консультативного та юридичного характеру по телефону 0 800 200 555.

Звичайно, хочеться бачити побільше наших земляків не в аптеці за ліками, а з прекрасним настроєм в спортзалах міста…

Ольга Огородник

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.