На 31 сесії Коростенської міської ради В. Арешонков заявив про свій намір балотуватись до парламенту

23 травня 2019 року відбулась 31 сесія Коростенської міської ради, у пленарному засіданні якої взяв участь Народний депутат України Арешонков В.Ю., який заявив про свій намір балотуватись до парламенту на позачергових виборах, висловився щодо політичної ситуації в країні, а також відповів на ряд проблемних і нагальних питань, які хвилювали депутатів міської ради.

У відповідь на шквал негативу, який посипався на працівників освіти із соціальних мереж щодо питання  збору коштів з батьків учнів шкіл та вихованців дошкільних навчальних закладів міста, із заявою від освітяни міста Коростеня на сесії міської ради виступила Геращенко О.О. – завідувач ДНЗ №22, депутат міської ради.

Під час пленарного засідання було оголошено про створення міжфракційної депутатської групи Коростенської міської ради «Рівні можливості», до складу якої увійшли 5 депутатів, голова – Лазаренко Валентина Володимирівна.

Загалом, до порядку денного 31 сесії міської ради було включено 51 питання, які були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Так, депутати своїм рішенням встановили на 2020 рік ставки єдиного податку, розмір ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування, ставки туристичного збору, ставки транспортного податку, ставки та пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставки орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення, ставки та пільги із сплати земельного податку.

Також були затверджені дві загальноміські програми, а саме: Програма матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних Сил України, Коростенського об’єднаного міського військового комісаріату на 2019-2023 роки; Програма підтримки Коростенського районного відділу Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області на 2019-2020 роки та внесені зміни до п’яти діючих  програм.

Крім того, з метою підвищення рівня довіри громадян до органів місцевого самоврядування, покращення персональної відповідальності за належне виконання депутатських обов’язків, забезпечення прозорості та гласності у роботі міської ради був затверджений Кодекс етики депутатів Коростенської міської ради

З метою інституційного забезпечення та впорядкування процесу проведення електронних публічних консультацій в місті Коростені, для безпосередньої участі членів територіальної громади міста у здійсненні місцевого самоврядування, затверджено Положення про електронні консультації з громадськістю в місті Коростені.

На початку сесії відбувся збій у роботі системи електронного голосування «Голос». Однак, це не завадило ходу пленарного засідання, та згідно Регламенту відкрите поіменне голосування  проходило без застосування  електронної системи, до відновлення її роботи.

За матеріалами korosten-rada.gov.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.