На Коростенщині поліцейські притягнули до відповідальності жінку за невиконання батьківських обов’язків

Днями ювенали та представники міського центру соціальних служб провели рейд у сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах. В одній з таких родин відносно 26-річної жительки Коростенського району правоохоронці склали адміністративний протокол через неналежний догляд за малолітніми дітьми.

Під час рейду поліцейські дізнались про те, що в одній з родин Коростенського району, де виховуються двоє дітей, віком 2 і 5 років, матір зловживає спиртними напоями.

Ювенальні інспектори разом з соціальними працівниками одразу вирушили за вказаною адресою.

На момент перевірки молода жінка знаходилась вдома, але дійсно за зовнішніми ознаками перебувала у нетверезому стані. Окрім цього, правоохоронці зафіксували в оселі гнітючу атмосферу безладу та бруду: немитий кілька днів (а то й тиждень) посуд, відсутність продуктів харчування, непрана постільна білизна і т д. У сукупності усе разом стало підставою для серйозної розмови з 26-річною матір’ю та складання відносно неї адміністративного протоколу за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

На даний час діти залишились проживати разом з бабусею в її будинку. Туди ж тимчасово перебралась і матір, яку поліцейські попередили про застосування до неї більш суворих заходів впливу в разі, якщо ситуація не зміниться.

Коростенське районне управління поліції

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.