На Коростенщині понад півсотні поліцейських забезпечували публічний порядок та безпеку громадян у новорічну ніч

Також у склад посилених патрулів входили представники громадського формування «Коростенський яструб». Грубих порушень правопорядку та тяжких кримінальних діянь у цей період на території району не зареєстровано.

Водночас упродовж святкових та вихідних днів до Коростенського райуправління надійшло 146 звернень громадян. По кожному з них забезпечено реагування та відповідні перевірки.

Окрім того, поліцейські припинили майже сотню адміністративних порушень, переважно пов’язаних з безпекою дорожнього руху. Серед них – 10 за ч. 1 ст. 122  (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) КУпАП та  2 – за ст. 130  (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП.

Також правоохоронці фіксували порушення правил карантинних обмежень (ст. 44-3 КУпАП – 2) та випадки вчинення домашнього насильства  (ст. 173-2 КУпАП – 2) та інші.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.