На Коростенщині розпочалися військові навчання “Об’єднані зусилля-2021”. ФОТО

На Коростенщині в рамках Всеукраїнських навчань “Об’єднані зусилля-2021” розпочались навчальні збори із військовозобов’язаними військової частини А7309 (окремий батальйон територіальної оборони Коростенського району).

З 22 вересня по 01 жовтня 2021 року більше 300 військовозобов’язаних великого Коростенського району вдосконалять свої знання і професійні навички. На зборах вони відпрацюють питання організації охорони важливих стратегічних об’єктів, протидії диверсійним діям противника, прикриття держкордону, несення служби на блокпостах тощо. Деякі завдання відпрацюють разом із правоохоронцями. Адже в умовах гібридної війни тільки разом можна подолати хитрого та підступного ворога.

Відкриваючи навчання 23 вересня в с. Ушомир Коростенського району, начальник Коростенського РТЦК та СП, підполковник ЗСУ Вадим Філоненко відзначив: «Такі навчання проводяться в першу чергу метою підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, відпрацювання порядку дій у разі настання воєнної загрози, вдосконалення військових навичок та вмінь, на збори залучаються військовозобов’язані, призначені до підрозділів територіальної оборони”.

Привітав з початком навчань військовозобов’язаних та присутніх голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко. Він зауважив, що: “Зважаючи на агресію Російської федерації, присутність російських військ у Білорусі, маємо бути готовими захистити рідну землю, рідну Україну. З кожними подібними зборами, та ще й залученням такої великої кількості захисників України, вірю, що ми значно посилюємо територіальну оборону нашої області”.

В свою чергу голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк відзначив: «Система територіальної оборони – це широкий комплекс завдань, який спрямований, в першу чергу, на гарантування безпеки громадян. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в Україні, навчання підрозділів територіальної оборони надзвичайно важливе.  Я гордий, що сьогодні окремий батальйон територіальної оборони Коростенського району найбільший у Житомирській області”.

Також очільник Коростенського району подякував і ветеранам російсько-української війни, і тим, хто сьогодні прийняв присягу за патріотизм та розуміння важливості захисту України.

Участь в заході також взяли голова Ушомирської територіальної громади Людмила Мала, заступник Військового комісара Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Сергій Канюка.

Відбувся молебень за успішну службу а також прийняття присяги 53-ма резервістами.

Варто сказати, що в перший день навчань усіх військовослужбовців забезпечили необхідними речами, оформили документи для грошових виплат за підсумками призову та розподілили по підрозділах.

Під керівництвом досвідчених військовослужбовців, що мають бойовий досвід, будуть проведені заняття з вогневої, інженерної, тактичної, топографічної, спеціальної, медичної підготовки та підготовки зі зв’язку.

На час проведення зборів за військовозобов’язаними, що беруть участь в навчаннях, зберігається робоче місце, середня заробітна платня та буде виплачена грошова винагорода за участь у зборах. У проведенні зборів можуть взяти участь усі патріотично налаштовані громадяни, віком від 20 до 60 років, для яких захист рідного краю – справа всього життя.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.