На Коростенщині відбувся урочистий захід до Дня медичного працівника «Наші ангели-охоронці – лікарі!»

Щороку літня пора дарує всім медичним працівникам радісне та світле професійне свято і щороку в Коростенському районі від щирого серця вітають, славлять всіх тих, хто одягнув білий халат, хто поклав свою долю на вівтар служіння людям, збереження їх здоров’я та життя.

Так, 14 червня в будинку науки та техніки м. Коростень відбувся урочистий захід «Наші ангели-охоронці – лікарі!», на який завітали чи не всі медичні працівники Коростенщини. На сьогоднішній день в системі охорони здоров’я нашого району працює понад 500 чоловік, з них 151 мають вищу кваліфікаційну категорію, що свідчить їх про високий професіоналізм та відданість обраній справі.

На початку заходу до вітального слова були запрошені головний лікар КЗ «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» Алла Желєзнякова та головний лікар  КЗ «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коростенської районної ради» Наталка Бугайова. Вони від щирого серця привітали своїх колег-медиків зі святом та відзначили, що медичні працівники району навіть в нелегких умовах сьогодення постійно вдосконалюються, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань. Також вони подякували за підтримку районній та міській владі.

На сцену з привітальними словами з нагоди професійного свята було запрошено голову Коростенської райдержадміністрації Сергія Дмитрука та голову Коростенської райради Василя Клименка.

Звертаючись до присутніх Сергій Дмитрук зазначив: «Призначення лікаря – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому професія медичних працівників була, є і буде однією з найблагородніших. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше».

Василь Клименко в свою чергу звернувся до медичних працівників з такими словами: «В цей радісний день, з нагоди дня медичного працівника хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на вашу адресу. Ви – запорука нашого здоров’я, ви – рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце!»

Висловивши безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість, за подаровані віру і надію в зцілення керівники району відзначили медичних працівників району подяками Коростенської районної державної адміністрації, Коростенської районної ради та квітами. Грамоту за «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, ініціативність в роботі та з нагоди професійного свята «Дня медичного працівника» отримали головний лікар КЗ «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» Алла Желєзнякова та головний лікар КЗ «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коростенської районної ради» Наталка Бугайова, лікар, ортопед-травматолог КЗ «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» Михайло Химинець.

До естафети вітань долучились заступник голови Коростенської райдержадміністрації Наталія Тертична, заступник голови Коростенської райради, депутат райради Володимир Корнійчук, Коростенський міський голова Володимир Москаленко, депутат Житомирської обласної ради Володимир Нагорняк, помічник народного депутата України Володимира Арешонкова – Олена Шахрай, помічник депутата обласної ради Наталії Костюшко – Євген Горнович, депутати Коростенської районної ради Віктор КутішенкоАндрій Медина, голова Ушомирської ОТГ Людмила Мала, голова Горщиківської ОТГ Анатолій Шишковський, керівники підприємств та установ, організацій Коростенщини. Вони подякували лікарям, особливо ветеранам галузі, привітали їх зі святом та відзначили квітами, грамотами, подяками.

В цей радісний день для медичних працівників свої музичні подарунки щедро роздавали працівники Коростенського районного відділу культури – Лариса Бондар, Любов Колесник, Віктор Дубінчук, народний ансамбль пісні районного будинку культури «Криниченька», вокальний колектив міського палацу культури ім. Т. Г. Шевченка «Родина», лікар-акушер КЗ «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради», поетеса співачка Антоніна Міщенко, лікар загальної практики Меленівської амбулаторії Вадим Андрієнко, співачка Олена Юрасова, учениця Грозинської гімназії Анастасія Головата, аматорський колектив Холосненського будинку культури «Холосненський батальйон». Запальні ковбойський та індійський танці від танцювального колективу «Примхливі дівчата» з с. Веселівка теж неабияк порадували присутніх.

Здавалось, що в цей день не залишилось жодного медичного працівника, який би не був обдарованим увагою. На адресу лікарів, медсестер, санітарок та ветеранів медичної служби Коростенщини лунали добрі слова, побажання розквіту і процвітання, віри в майбутнє, міцного здоров’я, а ще скрізь були квіти, щасливі посмішки і атмосфера великої та дружньої родини.

Наприкінці заходу Алла Желєзнякова та Наталка Вікторівна отримали запашні короваї від Ірини Костюшко.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.