На Коростенщині з почтаку року зафіксовано понад 140 порушень ПДР пішоходами

Порушниками Правил дорожнього руху є не тільки водії транспортних засобів,а й пішоходи. Так з початку року корост енські правоохоронці склали понад 140 адмінматеріалів за ч.1 ст.127 КУпАП відносно пішоходів, які переходили проїжджу частину дороги у невстановлених місцях.

Водночас поліцейські звертають увагу жителів району на посилення відповідальності за такі правопорушення. Так, раніше штраф за ігнорування Правил дорожнього руху пішоходами складав 51 гривню. З 13 березня 2021 року за перехід дороги у невстановленому місці або безпосередньо перед транспортним засобом, що наближається, доведеться сплатити 255 гривень. Також посилено адміністративну відповідальність за порушення Правил дорожнього руху велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин.

Дорогу слід переходити виключно у встановлених місцях,перед цим переконавшись, що водії транспортних засобів помітили та зрозуміли ваші наміри. Поліцейські закликають усіх учасників дорожнього руху бути законослухняними та дотримуватись Правил дорожнього руху. Безпека на дорозі-це результат відповідальної поведінки кожного учасника дорожнього руху.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.