На Коростенщині запрацювало нове велике гірниче підприємство

Не чекаючи завершення війни, підприємства активно відновлюють виробництво та живлять економіку області. Нещодавно спільно з народними депутатами Верховної Ради України та представниками місцевих громад ознайомилися з роботою нового виробництва – великого гірничого підприємства, що на Коростенщині.

У відновленні роботи гранітного кар’єру є два дуже позитивні моменти: це залучення інвестицій в економіку району, який нещодавно з’являвся у всіх ЗМІ як найбільш постраждалий від війни, та створення тут нових робочих місць. Вже скоро тут працюватиме майже півсотні людей. Другий позитивний момент – відкриття гранітного кар’єру в межах області є важливим для відродження будівельної галузі.

Очевидно, що після війни Україна, особливо північ, південний схід і центр країни, перетвориться на гігантський будмайданчик. Потрібно буде відбудовувати зруйновану інфраструктуру. І, звичайно будуть потрібні і техніка, і будівельні матеріали, і трудовий ресурс.

Тому нове підприємство – важливе для нашого регіону, адже вже незабаром розпочнеться великий процес відновлення й відбудови країни.

Сьогодні неможливо уявити, скільки всього попереду потрібно буде зробити у державі. Але одне вже точно зрозуміло – це буде оновлена, надзвичайно прекрасна, із потужною економікою країна!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.