На Коростенські поліцейські з’ясовують обставини загибелі у пожежі трьох малолітніх дітей

Як повідомляє Коростенське районне управління поліції, повідомлення про займання в житловому будинку надійшло 8 грудня близько 14:00 від працівників ДСНС Лугинської громади. Рятувальники вказали, що в оселі ймовірно знаходяться діти та їх мати.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Коростенського райуправління.

Поліцейські встановили, що 37-річна жителька села Вербівка проживала з власними дітьми 5-річного, 3-річного та 2-річного віку.

Попередньо, під час ліквідації пожежі жінка самостійно вибігла з палаючого будинку. Її з опіками було ушпиталено до реанімаційного відділення Коростенської міської лікарні. Наразі стан жінки оцінюється як середньої тяжкості.

На жаль, після ліквідації пожежі в будинку було виявлено тіла трьох дітей. Нині призначені судово-медичні експертизи.
Також відомо, що у жовтні під час відвідування родини поліцейські виявили, що мати неналежно дбає про дітей. Тоді з жінкою провели роз’яснювальну роботу. Також щодо неї було складено адміністративні матеріали за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Нині слідчі райуправління розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки) КК України. За попередніми висновками причиною займання стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Триває з’ясування всіх обставин.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.