На майно “чорних лісорубів” з Коростеня накладено арешт – обласна прокуратура

Прокурори Житомирської обласної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконних порубок та перевезенні дерев, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).

Наразі, за результатом розгляду клопотання сторони обвинувачення, з метою забезпечення збереження речових доказів та відшкодування збитків, накладено арешт на вилучені лісоматеріали, виробничі приміщення та майно фігурантів справи на загальну суму майже 2 млн грн, зокрема:
– приміщення деревообробного підприємства площею майже 1700 м2;
– автомобіль організатора, 2019 року випуску;
– квартиру одного з підозрюваних у м. Коростень

Як повідомлялося раніше, незаконні порубки у Літківському лісництві Коростенського району організував директор приватного підприємства, створивши для цього злочинне угруповання. Учасників організованої групи 26.04.2022 викрили і затримали з дубовими колодами, які вони вирубали вночі та перевозили до нелегального деревообробного цеху, розташованого на території приватного підприємства «лідера» «чорних лісорубів».

Крім цього, накладено арешт на два вантажні автомобілі «MAN» і «УРАЛ» вартістю більше 750 тис. грн, якими перевозили крадений ліс та майже 40 дубових колод вартістю майже 200 тис. грн.


Незаконний бізнес організованої групи викрито прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України, Управлінням СБ України в області та Головним управлінням Нацполіції в області, яке проводить досудове розслідування.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.