На перехресті вулиць Гасталло та Грушевського можуть встановити світлофор

Таке питання підіймалось на нараді міськвиконкому з безпеки дорожнього руху – повідомляє Управління економіки виконкому Коростенської міськради.

В місті Коростень пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.
Підсумовуючи результати Тижня безпеки дорожнього руху, що проходив в Україні з 17 по 23 травня, сьогодні, 24 травня 2021 року відбулася нарада, яку провів начальник управління економіки Володимир Стужук за участі спеціалістів управління економіки, патрульної поліції та перевізників, що обслуговують міський та приміський транспорт територіальної громади.
Основні проблемні питанням, що були підняті під час зустрічі – упорядкування руху транспорту навколо міського ринку, облаштування зупинок громадського транспорту відповідно до норм законодавства, робота світлофорного об’єкту на автошляху М07 «Київ — Ковель — Ягодин», вивчення питання необхідності встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Гасталло та Грушевського, – зазнчається у повідомленні.
Заступник начальника сектору реагування груп патрульної поліції Ярослав Камінський звернувся до перевізників з питання необхідності постійного проведення інструктажів серед водіїв з техніки безпеки.
Як зазначив спеціаліст патрульної поліції, на жаль, швидких результатів досягти не легко, та найближчим часом буде реалізовано ряд заходів, що покращать ситуацію навколо міського ринку.

То ж коростенскій громаді залишається чекати змін на краще на дорогах нашого міста. При наймні хоча б до середини літа дорожні слжби змогли “залатати” страшенні вибоїни по вулицях Коростеня. Що також суттєво покращить ситуацію з безпекою дорожнього руху, можливо навіть більше, ніж встановлення світлофорів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.