На площі біля міськвиконкому Коростеня встановили символ 2021 року – Білого Металевого Бика

2021  рік у нас буде роком Білого Металевого Бика.

Так в Коростені, орієнтуючись на це, вирішили, очевидно, “задобрити” символ наступного року, встановивши його на центральній площі міста біля міськвиконкому.

Від КЗОТ в Коростені в центрі відтепер, на період зимових свят, красуватиметься справжній красень, господар 2021 за східним календарем.

Нетерплячість та впертість, залізний характер та «сталеві нерви», консерватизм, стриманість, працелюбність, сила волі, надійність, серйозність – це той набір якостей, якими точно можна охарактеризувати символ прийдешнього року. Здавалося б, такі різні характеристики, але втім саме вони роблять Бика саме таким, який він і є.

Роки Бика (Віл, Корова) за східним календарем: 1937,1949,1961, 1973, 1985, 1997, 2009 та 2021.

Розповідаючи про господаря 2021-го, за східним календарем, додамо, що Бик – тварина благородна, шляхетна. Отож і вчинків від нього варто очікувати належних – рішучих, серйозних та, звісно ж, вольових. Оптимізму вселяє і колір, котрий символізуватиме прийдешній після високосного 2002-го рік. Колір Бика – світлий, а, отже, маємо надію на світлий період після достатньо складного для багатьох року, що минає.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.