На сесії в Коростені проголосували за виділення 27 млн гривень на будівництво стаціонарного укриття в ліцеї №8

26 вересня на позачерговій сесії Коростенської міськради все ж таки депутати проголосували за виділення 26 мільйонів 831 тисячу гривень на зведення стаціонарного укриття для коростенського міського ліцею №8.

Про це в коментарі Суспільному Медіа розповів заступник Коростенського міського голови Олександр Синицький.

“Вчора (26 вересня — ред.) депутати проголосували на сесії за виділення цих грошей. Щодо термінів, то зараз ми починаємо процедуру тендеру — проводитимемо його в часових рамках, передбачених законодавством”, — повідомив Олександр Синицький.

Що відомо про епопею будівництва такого бажаного учнями і батьками учнів укриття в ліцеї №8 у Коростені

Як ми раніше повідомляли, в Коростенському ліцеї №8 відсутнє укриття, через що майже 500 учнів навчаються онлайн. 19 квітня 2023 року батьки, вчителі та учні Коростенського ліцею прийшли на збори, де звернулися до влади міста, щоб прискорити будівництво укриття. Будівництво укриття розпочали у листопаді 2022 року і потім зупинили.

В травні 2023 року міська рада Коростеня подала заявку на отримання субвенції на будівництво укриття в міському ліцеї №8. Тоді Володимир Вигівський сказав, що якщо держава не дасть гроші на укриття для восьмого ліцею, то місто буде будувати своїми силами.

23 липня перший заступник Коростенського міського голови Володимир Вигівський під час прямого ефіру сказав, що проєкт на будівництво укриття в ліцеї №8 вже розробили. Після проходження експертизи будуть розпочаті тендерні процедури.

Дату початку будівництва укриття у коростенському ліцеї №8 змістили — укриття планують збудувати орієнтовно у грудні, а не до першого вересня, як це планувалося спочатку.

19 вересня у коментарі Суспільному Медіа в міськраді розповіли, що в ліцеї № 8 для дітей та працівників навчального закладу будуватимуть не стаціонарне, а модульне укриття, оскільки на будівництво стаціонарного укриття потрібно буде знайти ще 27 мільйонів гривень.

22 вересня на виробничій нараді Коростенського міського голови з його заступниками попередньо дійшли рішення будувати в ліцеї №8 стаціонарне протирадіаційне укриття замість модульного, як-то було вирішено до цього. Рішення про це мали прийняти на сесії 26 вересня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.