На території Коростенської лікарні встановлять сонячну електростанцію

Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» оголосило тендер на будівництво та встановлення сонячної електростанції.

Інформація про закупівлю 5 травня оприлюднена в системі «Прозорро».

Очікувана вартість тендеру – 5 млн 456 тис. 538,20 грн. Торги заплановані на 21 травня, роботи мають бути виконані до 1 грудня 2024 року.

Встановлення електростанції на території лікарні відбувається в рамках реалізації проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується на замовлення Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (ВМZ) та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SЕCO). Розпорядженням мера Коростеня від 26 грудня 2023 року була створена група реалізації проєкту «Встановлення сонячної електростанції на території Комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради».

У вересні 2023 року генеральний директор КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської і ради» Сергій Ковердун розповідав комунальному телеканалу, що встановлення сонячної електростанції буде за грантові кошти – 100 тис. євро.

Зауважимо, що проєкт встановлення сонячної електростанції на території Коростенської лікарні є на порталі проєктів відновлення DREAM і станом на 7 травня має статус «в процесі підготовки».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.