На війні загинув коростенець, Данюк Віктор Васильович. Поховання відбудеться 15.06.24

Про трагічну новину повідомляє пресслужба Коростенської міської ради.

На війні з російським окупантом, захищаючи цілісність та незалежність України, загинув наш земляк Данюк Віктор Васильович, 14.01.1974 року народження. Віктор служив майстер – сержантом, заступником начальника прикордонної зенітно-ракетної застави прикордонної комендатури швидкого реагування 9-го прикордонного загону. Вірний військовій присязі, 11.06.2024 неподалік населеного пункту Зибине Харківської області, в результаті підриву на невідомому вибуховому пристрої та від отриманих травм – загинув.

Важка втрата, тяжке горе для сім’ї. Щиро поділяємо горе родини і передаємо слова співчуття і підтримки рідним та близьким.

Прощання з нашим земляком-героєм, Данюком Віктором Васильовичем відбудеться завтра 15 червня 2024 року в 11-00, м.Коростень, біля Міського палацу культури імені Тараса Шевченка. Поховання на Алеї Слави.

Шановна громадо, ми живемо в умовах постійних тривог. У разі оголошення сигналу повітряна тривога, задля вашої безпеки, церемонія прощання припиняється. Кожен повинен буде пройти у безпечне місце, або у найближче укриття.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.