На війні загинув наш земляк Стретович Павло

Територіальна громада знову в скорботі: навідник 1 аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу 12 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону військової частини А 4350, солдат.

Загинув 03.08.2023 року мужньо виконуючи свій військовий обов’язок, захищаючи волю та незалежність України, під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Роботине Запорізької області в результаті обстрілу з гелікоптера з боку противника, отримавши поранення несумісні з життям.

Народився 06.02.1987 року в селі Мелені, здобув середню освіту у місцевій школі, у 2007 році закінчив Немішаєвський агротехнічний коледж, працював помічником машиніста екскаватора філії «ІГЗК» АТ «ОГХК», був мобілізований в грудні 2022 року.

Тяжкий біль втрати та суму… Висловлюємо щирі співчуття батькам загиблого Героя: Ніні Михайлівні та Михайлу Олександровичу, дружині Майї Василівні, синам Сергію та Михайлу, рідним та близьким… Намагаємося розділити непоправне горе…Схиляємо голови та коліна… Вічна і світла пам’ять…

Герої не вмирають!

(Церемонія прощання відбудеться в с. Мелені біля батьківської хати, продовжиться на площі біля ПК «Титан». Церемонія поховання буде проходити в смт. Іршанськ. Дату та час повідомимо додатково)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.