На вулицях Коростеня встановлять ще більше камер відеонагляду

Про встановлення нових камер в межах міста повідомляють у Коростенській міській раді. На сесії міської ради, що відбулася 4 липня, депутати проголосували за внесення змін до Комплексної програми Коростенської громади «Безпечне місто» на 2022-2025 роки. Зміни, зокрема, включають встановлення по місту додаткових камер відеоспостереження.

Нині, за словами начальника Коростенського районного управління поліції Дмитра Гаращенка, в нашій громаді камер набагато менше, ніж в рівнозначних по кількості населення громадах. На сьогодні їх всього 34, тому на виділені міською радою 2 мільйони гривень поліцейські встановлять ще 24 камери: 12 оглядових, 10 зчитувальних та 2 панорамні.

– Збільшення камер відеоспостереження в системі «Безпечне місто» дозволить підрозділам поліції забезпечити громадський порядок та безпеку з можливістю відтворення ходу подій, – пояснила в коментарі старший інспектор з комунікації Коростенського РУП Іванна Божко, і додала: – Це значно підвищить ефективність реагування поліції на звернення громадян про злочини, підтримку публічного порядку та забезпечення безпеки дорожнього руху.

Важливість відеонагляду переоцінити складно. Як вже було сказано, це допоможе якісніше патрулювати місто, збирати потрібні докази та в цілому контролювати ситуацію на вулицях та проїжджій частині. Відеоспостереження дуже потрібне місту: часом, матеріал, зібраний з камер, стає єдиним доказом, що допомагає поліцейським розкрити справу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.