На Житомирщині три населені пункти Народицької громади ще окуповані російськими військами

Ці села розташовані на межі Житомирської та Київської областей. Про це Суспільному розповів голова Коростенської районної адміністрації Юрій Тарасюк. За його словами, 80 відсотків мирного населення виїхали з цих сіл.

“В засобах масової інформації з’явилися повідомлення, що в Народицькій територіальній громаді начебто можлива гуманітарна катастрофа, – каже Юрій Тарасюк. – Але ще раз наголошую: ніякої гуманітарної катастрофи там немає. Не потрібно розповсюджувати цю інформацію, тому що там є виконуючий обов’язки голови Народицької територіальної громади. Це – секретар селищної ради Олег Ярмолюк. Він постійно отримує гуманітарні вантажі і від Коростенської районної державної адміністрації, і в Житомирській обласній військовій державній адміністрації. Також туди доставлена фура 20 тонн гуманітарних вантажів від волонтерів, депутатів, тому гуманітарної кризи немає, тому що до Народичів є вільний доступ”.

Юрій Тарасюк також розповів, що більше трьохсот будівель знищені внаслідок авіаційних ударів російських військ у Коростенському районі.

“Ушкоджень зазнають переважно дахи будинків, – каже Юрій Тарасюк. – По Коростенському району з усіх громад загинули до 15 людей. В Овруцькій територіальній громаді, коли бомбардували там передмістя, постраждав приватний сектор. За словами міського голови Івана Коруда, в одному з будинків перебувала сім’я з чотирьох людей, яка евакуювалася в підвал. Тієї сім’ї ми не знайшли. Автомобіль на подвір’ї розгромлений, від будинку не залишилося нічого. Родина на сьогодні вважається безвісти зниклою, але враховуючи, що від будинку нічого не лишилося, та температуру, яка була під час вибуху, тільки пасма волосся знайшли від тих громадян, більше нічого не знайшли”.

Також начальник Коростенської РВА Юрій Тарасюк зазначив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук: “Прошу бути уважними до поширення повідомлень шахраїв, які ніби-то возять допомогу на Народичі. Вся гуманітарна допомога, яка туди направляється, наразі йде виключно через офіційні джерела – Коростенську РВА та Народицьку селищну раду. Якщо є волонтери, які можуть допомогти, я готовий до співпраці.”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.