На знесення радянських пам’ятників у Коростені активісти дали меру часу в 4 дні

Активна громадськість у Коростені дала меру чотири дні – до 14 травня – на знесення радянських пам’ятників.

Про це пише ГО «Молодь Північного краю»:

«Ми поки пропонуємо владі прибрати пам’ятники! Ми та не байдужі коростенці, а також добрі люди даємо очільнику міста Москаленку час до 14 травня прибрати пам’ятники, які залишилися.

Також звертаємось до СБУ: Ви ловите колоборантів? Ми їх заберемо всіх в одному місці і це будуть захисники пам’ятників! 

Москаленко, наша країна була окупована росією й імперія мітила територію, встановлюючи у нас пам’ятники своїм діячам».

Також вони додали, що поки йде війна треба знищити всі проросійські пам’ятники.

В той же час мер Коростеня, бувший комуніст (а чи бувають комуністи бувшими?) Володимир Москаленко назвав знесення пам’ятника комсомольцям варварством і повідомив про відкриття кримінального провадження.

Про це Москаленко сказав в коментарі журналістам комунального телеканалу «Коростень ТБ» в сюжеті, оприлюдненому 10 травня.

«Всі побачили варварство ХХІ століття з боку молодих людей, які себе проявили в місті Коростені. Хай (люди) дивляться і дають оцінку. І я б хотів, щоб за два місяці зробили цю площу, будемо дуже вдячні, я кожному з них подяку випишу. А на те, що було зроблено, балансоутримувачі (пам’ятника) подали заяву в поліцію, відкрита кримінальна справа, і ті, хто це робив, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності», – сказав Володимир Москаленко.

Журналісти телеканалу, власником якого є Коростенська міська рада, зазначають, що пам’ятник повалили, але не прибрали, а у коростенців неоднозначні враження від такої декомунізації. Також зазначається, що міська влада планувала цього року провести реконструкцію площі, втім через воєнні дії цього не сталось.

Нагадаємо, 7 травня представники ГО «Молодь Північного краю» демонтувати пам’ятник «Молоді ХХ століття», або пам’ятник комсомольцям, як його називають місцеві.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.