Начальник ГУНП Житомирської області Юрій Олійник зустрівся з журналістами Коростенщини

У неформальному спілкуванні з начальником ГУНП Житомирської області Юрія Олійника з представниками засобів масової інформації, взяла участь і редактор новин сайту Коростень-інфо на громадських засадах – Наталія Колєнова.

Маючи на меті налагодження зворотного зв’язку поліції області з журналістами,  очільник поліції області дав досить відверті та чіткі відповіді на ряд надзвичайно важливих та актуальних питань дії поліції на Коростенщині.

Серед них: вибух на залізничній колії між населеними пунктами району Бехи-Сокорики, створення та функціонування системи «Безпечного міста» в Коростені та районі, видобуток бурштину, незаконна вирубка лісів, найбільш резонансні кримінальні події останнього часу та хід їх розслідування, питання львівського сміття, підліткової злочинності, спотворення інформації рейковими акантами та групами в соціальних мережах, порушення правил дорожнього руху, стихійної торгівлі за межами ринків, а також швидкості прибуття працівників поліції на місце події в разі їх виклику, готовності поліції до наступних виборів тощо.

«Поліція відкрита до діалогу та співпраці з журналістами області. Тому, в подальшому підтримую ініціативу місцевих журналістів проводити кожного місяця зустрічі з начальником місцевого Коростенського ВП. Це дасть можливість вести діалог між поліцією та ЗМІ, а також в повній мірі доносити правдиву інформацію до людей», – зазначив Юрій Олійник.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.