Начальник Коростенської райдержадміністрації оглянув медичні заклади району

Як повідомляє пресслужба Коростенської РВА,  19 жовтня, начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой ознайомився з роботою КНП «Коростенської центральної районної лікарні Ушомирської сільської ради» та КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» в умовах воєнного стану. Оглянули укриття при лікарнях, адже це питання безпеки пацієнтів та лікарів.

В обох медичних закладах створені належні умови в укриттях: є ліжка, вода, запас медикаментів. У разі потреби лікарі навіть можуть здійснювати оперативні втручання.

«Зараз дуже важливо, що при лікарнях є укриття, в яких створені комфортні умови для лікування хворих та навіть проведення операцій. Сховища забезпечені водою, ліжками, запасом лікарських засобів. Під час потенційної загрози і пацієнти, і лікарі мають бути в безпечних умовах», – наголошує Олег Рябой.

На базі Коростенської ЦРЛ Ушомирської сільради розгорнуте відділення медичної реабілітації, яке забезпечене сучасним обладнанням та має можливості для надання відповідних реабілітаційних послуг для жителів громади, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни. У закладі проводять реабілітаційне лікування хворих із ураженням неврологічного та опорно-рухового профілю.

Із керівником Коростенської ЦРЛ Ушомирської сільради Аллою Железняковою обговорили важливі питання щодо матеріально-технічної бази закладу та можливі перспективи залучення міжнародних партнерів задля розвитку установи.

Разом із міським головою Коростеня Володимиром Москаленком оглянули Коростенську міську лікарню, провели зустріч із колективом.У медзакладі створене сучасне пологове відділення, де здійснений якісний ремонт у палатах та медичних кабінетах. Є спеціалізована техніка, яка значно полегшує роботу лікарів у боротьбі за життя новонароджених.

«Також минулого року від міжнародного Дитячого фонду (ООН) ЮНІСЕФ медзаклад отримав потужний генератор, який надає певну енергетичну автономію на випадок відключень світла», – розповідає керівник лікарні Сергій Ковердун.

Начальник Коростенської РВА відзначив злагоджену роботу керівників територіальних громад, депутатів та керівників медичних закладів у створенні належних умов для надання якісних медичних послуг та у прагненні розвитку установ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.