Начальник Коростенської РВА Юрій Тарасюк вітає жителів району з Днем Європи

8 травня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 266/2023 «Про День Європи».Тож від сьогодні, щорічно ми будемо відзначати День Європи спільно з державами Європейського Союзу.

Україна є невід’ємною частиною Європи, адже саме на території нашої країни знаходиться її географічний центр, а європейські цінності вже давно близькі та зрозумілі українцям. Сьогодні держава робить усе можливе, щоб наш геополітичний курс таки привів Україну до її мети – членства в ЄС.

Нас об’єднують не лише цінності та цілі, а й історія. Спільне минуле та подолання непростих викликів створило союз європейських держав, що тримається на принципах парламентської демократії і верховенства закону, підтримуючи економічну та політичну стабільність Європи.

Європа починається не з політики, а з кожного громадянина. З поваги до закону та прав оточуючих, толерантності, рівності та свободи. Залишаючись людьми і відповідальними громадянами, ми щодня наближаємося до інтеграції у Євросоюз.

Я переконаний, що Україна зможе досягти цієї мети!

Здоров’я вам, дорогі жителі Коростенського району, здійснення планів і задумів, миру, достатку, добробуту кожній родині!

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.