Надійшла трагічна звістка про смерть українського воїна, Муслімова Сергія Юрійовича

В Коростенській громаді знову горе. Як повідомляє пресслужба Коростенської міської ради, знову надійшла трагічна звістка про смерть українського воїна-солдата, Муслімова Сергія Юрійовича,1990 р.н., водія, солдата військової частини А0409, жителя Коростенської громади, який помер в лікарні від отриманих поранень 19.06.2024 року.

Із сумом висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким із приводу передчасної смерті. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Прощання з нашим земляком-героєм, відбудеться завтра 20 червня 2024 року об 11-00, м. Коростень, біля Міського палацу культури імені Тараса Шевченка. Поховання на Алеї Слави.

Шановна громадо, ми живемо в умовах постійних тривог. У разі оголошення сигналу повітряна тривога, задля вашої безпеки, церемонія прощання припиняється. Кожен повинен буде пройти у безпечне місце, або у найближче укриття.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.