Нагрудним знаком «Сталевий Хрест» відзначено Бобровника Юрія Вікторовича

Справжній патріот своєї країни з 2014 року брав участь в АТО у Луганському та Донецькому напрямках. 2015 року в Донецькій області під час виконання бойового завдання був поранений і звільнений з лав ЗСУ за станом здоров’я, отримавши статус інваліда війни.

З початком широкомасштабного вторгнення Юрій Вікторович був у числі перших, хто добровільно прибув до другого відділу Коростенського РТЦК та СП міста Олевськ.

До бойової частини потрапив не відразу, був зарахований до Роти охорони другого відділу Коростенського РТЦК та СП. Через пів року служби в Роті охорони був направлений для подальшого проходження служби до 43 стрілецького батальйону і…. Бахмут.

Під час виконання бойового завдання, Юрій отримав поранення і близько місяця проходив лікування. Потім реабілітація. Згодом воїн повернувся до виконання службових обов’язків. Та виконуючи чергове бойове завдання в Сумській області 3 травня 2023 року, під час ворожого обстрілу, захисник отримав контузію. І знову шпиталь.

За станом здоров’я та сімейними обставинами Юрій Вікторович був змушений залишити військову службу і повернутися до цивільного життя.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.