Найбільше працевлаштовано переселенців у Коростені, Новограді-Волинському, Бердичеві та Андрушівці

67 роботодавців Житомирщини отримали компенсацію витрат на оплату праці 127 працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб. Найбільше працевлаштовано переселенців у Коростені, Новограді-Волинському, Бердичеві та Андрушівці. Про це Суспільному розповіла директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна.

За її словами, роботодавець, який працевлаштовує внутрішньо переміщених осіб, згідно державної програми може отримати компенсацію витрат на зарплату через службу зайнятості.

“Для цього нашій області передбачено більше трьох мільйонів гривень, з яких триста сорок тисяч ми вже профінансували роботодавцям. І на сьогодні, аби відшкодувати роботодавцю дану програму, нами подана заявка більш як на один мільйон гривень”, – розповіла Галина Корінна.

Аби отримати компенсацію, роботодавці із заявами звертаються до Житомирського обласного центру зайнятості та реєструють заяви через додаток “Дія”, каже фахівчиня обласного центру зайнятості Світлана Карпович.

“Із 14 квітня діє норма чинного законодавства щодо отримання роботодавцями компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, – каже Світлана Карпович. – Компенсація чітко визначена у розмірі 6500 гривень на місяць. Роботодавець може отримати цю компенсацію впродовж двох місяців з дати працевлаштування такої особи”.

Серед 67 роботодавців Житомирщини, які отримали компенсацію за надання роботи переселенцям, – деревообробне підприємство у Новограді-Волинському. Тут працевлаштували трьох таких осіб, розповіла бухгалтерка підприємства Юлія Крупович.

“Сьогодні у нас на підприємстві працює троє внутрішньо переміщених осіб. Це жителі Харківської області. Зокрема, двоє осіб, з міста Ізюм, працюють сортувальниками матеріалів та виробів деревини. Ще один влаштувався верстатником деревообробних верстатів”, – каже Юлія Крупович.

Станом на восьме червня до обласної служби зайнятості звернулись 883 внутрішньо переміщених особи, з них працевлаштовані 169. Всього ж в області зареєстровані 75 тисяч переселенців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.