Нарада з безкоштовного перевезення осіб

4 червня 2018 року в кабінеті голови Коростенської районної державної адміністрації Сергія Дмитрука відбулася спільна нарада з представниками ТОВ «Автосвіт ЛТД» та представниками «ОВ АТО «Гуртом легше». Під час розмови були присутні – заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична, в.о.начальника управління праці та соціального захисту населення, заступник начальника управління Тетяна Дідківська та помічник-консультант Народного депутата України Наталія Кирийчук.

Приводом до зустрічі стала ситуація щодо припинення ТОВ «Автосвіт ЛТД»  безкоштовного перевезення осіб, що мають пільги на безкоштовне перевезення в межах району.

Представники ТОВ «Автосвіт ЛТД» відмовляються перевозити  громадян пільгової категорії керуючись постановою КМУ від 14.03.18 р. № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах».

На спільній нараді голови Коростенської районної державної адміністрації, голови Коростенської районної ради та голів Горщиківської та Ушомирської об’єднаних громад було прийнято рішення про те, що органи місцевого самоврядування не мають змоги перейти на монетизацію пільгових перевезень. Отже, відповідні пільги будуть надаватись у безготівковій формі згідно підписаного договору між Коростенською районною державною адміністрацією та ТОВ «Автосвіт ЛТД». Також на нараді вирішено укласти додаткову угоду з перевізником про компенсації перевезень згідно діючого договору.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.