Нардеп Арсеній Пушкаренко провів прийом громадян у Коростені

Народний депутат України, член фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» та міжфракційного об’єднання «Житомирщина» Арсеній Пушкаренко в Коростені провів особистий прийом жителів у своїй громадській приймальні.  На прийомі люди піднімали питання соціального захисту, говорили про проблеми житлово-комунального господарства, отримували юридичну консультацію тощо.

До приймальні народного депутата України Арсенія Пушкаренка в Коростені майже щодня люди звертаються за допомогою чи порадою.

– Кожного тижня я підписую не менше півтора десятка звернень, які стосуються Коростеня і Коростенського району, – говорить Арсеній Пушкаренко. – В межах своїх повноважень направляю їх у відповідні інстанції для вирішення.

На фото народний депутат України Арсеній Пушкаренко

Завітав до приймальні й голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк. Він підняв нагальні для Коростенщини питання – зменшення кількості питної води та відсутність асфальтованих доріг – і запропонував співпрацю.

Прийшли на прийом і представники ГО «Союз ветеранів ліквідації Чорнобильської катастрофи». Говорили з народним депутатом про відмінені пільги, незахищеність ліквідаторів, недосконале законодавство у сфері соціального захисту «чорнобильців».

– Ми домовилися з ветеранами чорнобильської організації Коростеня, що будемо співпрацювати, намітили план дій. Зараз готується законопроект про повернення ряду пільг «чорнобильцям», тому нам є що з ними обговорити, – зазначив народний депутат. – Кожне звернення тримаю на контролі, адже наші чиновники люблять робити «сухі відписки». Але зараз це вже не проходить – нам потрібен результат.

Нагадаємо, що приймальні народного депутата України Арсенія Пушкаренка знаходяться за адресами:

м. Коростень, вул. Івана Франка, 17, тел. 096-061-73-09

м. Олевськ, вул. Івана Франка, 1,тел. 096-061-42-75

Графік роботи: Вт-Пт – з 8.00 до 17.00, Сб – з 9.00 до 15.00, Нд, Пн – віхідні

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.