Нардеп з Житомирщини – один із «18 спартанців» Верховної ради

10 лютого, коли заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд закривала пленарне засідання, в сесійній залі залишалось 18 народних обранців. Цей факт викликав неабиякий резонанс у суспільстві.

Реакцію найбільш активної частини наших співвітчизників можна відслідкувати в соціальних мережах. У їхніх коментарях лунає як критика на адресу відсутніх парламентаріїв, так і захоплення стійкістю депутатів, які залишились до переможного закінчення. Серед 18 самих стійких «спартанців» Верховної Ради є і наш земляк з Коростенщини – народний депутат Володимир Арешонков.

Цікаво, що минулого року, 3 червня, сталася подібна ситуація, коли після обіду сесійну залу українського парламенту самовільно покинуло майже чотири сотні депутатів Верховної Ради. Залишилися лише найсумлінніші парламентарі. Як зазначив тоді рух «Чесно», на момент закриття пленарного засідання в залі українського парламенту були присутні лише 18 народних депутатів. Серед них – Володимир Арешонков, так що наш земляк вже вдруге проявляє таку стійкість.

Як ми повідомляли раніше, Володимир Арешонков потрапив у 10-ку найефективніших нардепів, які «крутять маховик українських реформ». Такі дані 18 листопада 2016 року Журнал «Фокус» опублікував на своїх сторінках, аналізуючи рейтинг ефективності народних депутатів України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.