Ненормальні “розваги” малолітніх «вундеркіндів» на коростенському стадіоні Спартак. Відео

12 листопада 2021 року 0 21 годині 46 хвилин три «особини» (по іншому назвати важко) юнацької статі заїхали на двох мопедах на територію стадіону «Спартак» в м.Коростень , де покатались на майданчиках скейт парку , потім заїхали на бігову доріжку , на штучне міні футбольне поле , баскетбольний майданчик , на завершення виїхали на футбольне поле і при цьому різко розвертались , гальмували , крутились на швидкості на одному місці.

Все це продовжувалось біля 7 хвилин поки їх не виявив працівник охорони і намагався їх затримати , але вони по «геройськи» втекли з місця своєї пригоди. Наслідком таких «поїзденьок» виявились пошкодження на біговій доріжці (сліди гальмування) , аналогічні сліди на штучному міні футбольному майданчику , пошкодження трав’яного газону футбольного поля , розбитий баскетбольний щит. Всі ці «геройства» зафіксовано на камерах БУС «Спартак» .

Працівники стадіону «Спартак» звертаються до всіх відвідувачів з проханням дбайливо ставитись до майна і ігрових майданчиків , що знаходяться на території стадіону і призначені для проведення змагань , тренувань і активного дозвілля , а не для проявів безглуздих «геройств».

Будемо вдячні за любу інформацію про тих , хто вчинив дані дії з метою проведення профілактичних бесід і недопущення в подальшому таких випадків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.