Нові зони відпочинку з’явилися у Коростенському районі завдяки нашим лісівникам

Як повідомляє КоростеньМедіа лісівники Коростенщини створюють нові місця відпочинку.
Ліс завжди був і залишається улюбленим місцем відпочинку людей, особливо популярним він стає влітку, коли жодні вихідні не обходяться без виїзду на природу.
Мабуть, кожному з нас не раз доводилося бачити в лісі облаштовані місця відпочинку – рекреаційні пункти. А от чи задумувалися ви про те, хто саме їх облаштовував? Далеко не всі знають, що більшість рекреаційних пунктів створили своїми руками лісівники. Вони ж і слідкують за їх станом та підтримують чистоту.
Цьогоріч лісівники ДП «Коростенський лісгосп АПК» розширили мережу місць відпочинку, до улюбленого всіма «Березового гаю» додалися ще п’ять нових рекреаційних пунктів, а саме «Лісова галявина», «Холодок», «Озеро», «Сосновий затишок» та «Затишне місце». Вони були створені на території Меленівського, Ушомирського, Горщиківського та Коростенського лісництв, на автомобільних шляхах Коростень–Житомир та Коростень–Іршанськ, а також в селі Білка та в районі Субинського кругу. Лісівниками було обладнано затишні альтанки, місця для багаття, мангали, туалети та смітники.
Працівники підприємства зазначають, що такі рекреаційні пункти допомагають сформувати культуру відпочинку. Єдине, про що вони просять відвідувачів – шанувати їхню працю, адже бережливе ставлення та щира подяка громадян надихає лісівників створювати нові комфортні місця для відпочинку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.