Обережно! На автошляхах Коростенщини ожеледиця! Ведуться роботи з усунення наслідків негоди

В зв’язку з несприятнивими погодними умовами на автошляхах Коростенського району з вечора 25 листопада і на даний час ведуться роботи з усунення ожеледиці за допомогою спеціальної суміші.

Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк особисто тримає на контролі дане питання. “Вчора ввечері працівниками ПП “Автомагістраль” вже була просипана дорога до Мойсіївки. Роботи продовжились о 4-ій ранку на дорозі від Чолівки до Лісівщини. В дану хвилину загружаються машини для робіт на інших автошляхах району”, – зазначає очільник району та закликає водіїв бути обережними, дотримуватись правил безпеки на дорозі.

Звертаємо вашу увагу! Ожеледиця – це тонкий шар льоду на поверхні землі, що утворюється після відлиги або дощу в результаті похолодання, а також замерзання мокрого снігу і крапель дощу.

Водіям варто пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської районної державної адмінстрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.