Офіційний коментар щодо вибуху в м. Коростень на території колишнього військового аеродрому 29 березня 2016 року

Як ми вже повідомляли, 29 березня в нашому місті стався вибух на території колишнього аеродрому, між заводом МДФ та вул. Свердлова. 

Ось як прокоментували нам події в Коростенському відділі поліції:

“29 березня близько 18 години до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на території колишнього військогово аеродрому стався вибух невідомого предмету. Після надходження повідомлення на місці події працювали слідчооперативна група коростенського відділу поліції, вибухо-технічна служба Головного управління національної поліції Житомирської області, працівники МНС та міського відділу СБУ.

Експерти-вибухотехніки провели огляд відкритої місцевості, під час якого вилучили осколки від снаряду часів Другої світової війни калібру 122х 152 мм. Відомості по даному факту було внесено до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинення кримінального правопорушення.

По даному факту проводиться перевірка Коросенським відділом поліції”. – Олена Волковська, старший інспектор Коростенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.