Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Коростенський ІРЦ»

Про це повідомляє сайт Коростенської міської ради.

Оголошується конкурс на заміщення вакантних

 посад фахівців комунальної установи «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» 

Повне найменування: комунальна установа «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» Коростенської  міської  ради  Житомирської області

Юридична адреса ІРЦ: 11500, Житомирська область, місто Коростень, вул. Гайдамацька, буд.2

Комунальна установа «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» Коростенської міської ради Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців ІРЦ: «вчителя-дефектолога» (напрямки: олігофренопедагогіка, сурдопедагогіка, тифлопедагогіка).

Умови призначення педагогічних працівників КУ «Коростенський ІРЦ»: призначаються на посаду відповідно до порядку призначення на конкурсній основі на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи «Коростенський інклюзивно-ресурний центр» Коростенської міської ради Житомирської області.

Умови оплати праці:

– оплата праці за рахунок державної субвенції, посадовий оклад – 6000 грн.;

  • на оплату праці педагогічних працівників ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Вимоги до посад:

  • вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»;
  • стаж роботи за фахом не менше трьох років;
  • знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
  • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів:

–         копію паспорта громадянина України;

–         письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

–         копію трудової книжки;

–         копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

–         письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу (сертифікати про корекційне навчання, дипломи про підвищення кваліфікації тощо).

Документи приймаються з 23.10.2020р. по 17.11.2020р. (понеділок-п’ятниця) за адресою: м. Коростень, вул. Гайдамацька, буд.2.  Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном (0689787072) (відповідальна особа: Василенко Тетяна Олександрівна).Адреса електронної пошти:irc-kor@ukr.net КУ «Коростенський ІРЦ».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.