Павло Зібров, рок-гурт «БEZ ОБМЕЖЕНЬ» та ін. – як малинчани святкували День Будівельника

7 серпня в селищі Граніте, що на Малинщині проходило святкування Дня будівельника, яке традиційно багато років підряд відзначає компанія «UNIGRAN».

Привітати зі святом генерального директора компанії «UNIGRAN» Сергія Диняка, нагородити та відзначити кращих працівників цієї галузі завітав голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, народні депутати України Тетяна Грищенко та Андрій Пузійчук, перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Оханський та голова Малинської територіальної громади Олександр Ситайло.

«Ваша кропітка та тяжка праця, це щоденний вклад в розбудову нашої країни. Ви зводите нові будівлі та споруди, місця для роботи й відпочинку. Ви піклуєтеся не лише про якість, а й про красу та витончені форми тих об’єктів, над якими доводиться працювати. У цей святковий день, хочу висловити вам вдячність за вашу самовіддану працю, і побажати, щоб вона була завжди належно оцінена. Нехай День будівельника надихає вас на нові професійні звершення в ім’я щасливого майбутнього нашої держави. Здоровя і натхнення вам, щастя і добробуту вашим родинам. Миру і злагоди нашій великій Україні.», – привітав Юрій Тарасюк.

Також, у цей святковий день, Гранітненській громаді, від компанії «UNIGRAN» було подароване нове сучасне міні-футбольне поле зі штучним покриттям. На новому футбольному полі, діти та молодь селища матимуть змогу грати у футбол та вчитися перемагати і гідно програвати, досягати кращих результатів і ставити свої нові переможні рекорди.

Чудовим та емоційним був і святковий концерт, в якому брали участь: Павло Зібров, рок-гурт «БEZ ОБМЕЖЕНЬ», гурт «Persona  NON Grata» та «Славія».

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації

Ірина Вознюк

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.