Пенсіонерка з Коростенського району розповіла, як вціліла після бомбардування. Фото/Відео

Шостого березня вночі російські літаки скинули три авіабомби на один із житлових масивів Овруча. Зруйнували чотири будинки повністю та ще декілька десятків пошкодили. В одному з таких пошкоджених будинків мешкала пані Валентина, пенсіонерка, яка вціліла після бомбардування.

Пані Валентина розповіла Суспільному, що у неї був гарний і охайний будинок, але зараз він не придатний до життя. Жінка згадує ніч шостого березня.

“Я спала, прокинулася від вибуху і від того, що на мене почала сипатися штукатурка і полетіло з вікна скло”, – розповідає Валентина.

Жінка вибігла на вулицю і побачила зруйновані сусідські будинки. Вже вранці почали прибирати садибу. Будинок був посічений осколками бомби. Дерев’яний дім встояв, але всі цегляні добудови та стіни зруйнував вибух.

“У хаті все відвалюється, це все потрібно розбирати”, – показує і розказує Валентина.

Всі вікна та двері у будинку вибила вибухова хвиля, осколки посікли стіни, зруйнували частково стелю, майже повністю – дах та грубу. Жінка каже, що врятували дерев’яні стіни.

“Мене врятувала літня кухня, бо через три стіни воно сюди стукало та бухало”, – розповідає Валентина.

Зараз дім пані Валентини не придатний для проживання, тому жінка живе у Коростені.

“В мене ще є надія, що я повернуся сюди”, – каже Валентина. – А поки у Коростені я живу у сина. Мені добре, бо у сина добре, але вдома краще”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.