Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія! День Знань в Михайлівській ЗОШ І-ІІ ст.

1 вересня в Михайлівській школі І-ІІ ст. по-родинному традиційно пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія і особливо для наймолодших учнів – першокласників. Зазначу, що цього року в школу прийшло 10 першокласників. Вони радісно переступили поріг школи з надією на те, що від нині для них розпочнеться цікаве шкільне життя, вони віднайдуть нових друзів, матимуть можливість отримати нові знання та нові захоплення. Вірю, що перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань назавжди залишаться в пам’яті як першачків, так і випускників.

Цей навчальний рік буде останнім і вирішальним для 6 випускників Михайлівської школи. Він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Тож 1 вересня випускники навчального закладу востаннє переживали зустріч з першим шкільним дзвоником. Адже через рік вони розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

У своєму вітальному слові директор Михайлівської ЗОШ І-ІІ ст Сергій Макарчук в першу чергу побажав всім присутнім миру, достатку, міцного здоров’я, а також натхнення та наснаги до навчання та роботи. Він зупинився на досягненнях школи та її учнів, вчителів. Розповів про те, що випускники навчального закладу успішно закінчили школу та вступили до вищих навчальних закладів України, де зможуть отримати необхідні знання для омріяних професій. Сергій Федорович побажав і нинішнім випускникам наполегливо працювати, адже попереду в них найважчий рік, що підведе підсумки їх дев’ятирічної роботи над собою в школі. Особливі слова були і для першокласників та їх батьків.

Не обійшлось і без подарунків. Від імені народного депутата України Володимира Арешонкова діти отримали папки з допоміжними матеріалами для навчання. Також від імені депутата Коростенської районної ради Андрія Медини подарунковий сертифікат на придбання необхідних матеріалів для класної кімнати отримали учні другого класу школи.

З чудовим святом – Днем Знань привітали присутніх настоятель Михайлівської церкви – отець Богдан та завуч Михайлівської школи Світлана Сафонова. Світлана Вікторівна поздоровила учнів та батьків зі святом, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні та роботі: «Щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити».

Танцями, піснями, віршами вітали один одного і учні. Надзвичайно яскравим дійством цього року стало внесенення державного прапору України на урочисту лінійку. Присутні цього дня відзначили, що свято Першого дзвоника в школі з кожним роком стає кращим і цікавішим як для дітей, так і для дорослих. А все завдяки тому, що створюють святковий настрій самі діти під керівництвом молодого обдарованого педагога-організатора Тетяни Музиченко.

Після святкової лінійки відбулись загальношкільні батьківські збори, під час яких було підведено підсумки минулого навчального року, вирішено питання щодо харчування дітей за кошти батьків та окреслено плани спільної роботи батьків та вчителів на новий навчальний рік.

Від імені батьківського комітету школи вітаю учнів та батьків зі святом! Бажаю і надалі розвивати свої таланти, творчі здібності, бути мудрими і добрими людьми!

Наталія Колєнова,

голова батьківського комітету

Михайлівської ЗОШ І-ІІ ст.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.