Підірваний міст на трасі Коростень-Житомир повністю відремонтовано

Як повідомляє Суспільне Медіа, 12 травня в селі Топорище Хорошівської громади, на автодорозі Коростень-Житомир, відкрили для руху автотранспорту відремонтований після обстрілів військами РФ міст.

За словами речниці Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області Світлани Чернях-Кондрацької, відтепер відновлено повноцінне сполучення однією з головних транспортних артерій області – трасою М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Вона сполучає із Житомиром десятки міських і сільських громад, зокрема, Овруч та Коростень.

“Мостом відтепер можуть їхати усі види транспорту, – розповіла Світлана Чернях-Кондрацька. – Деякі фінішні роботи на ньому ще проводяться, зокрема, нанесення розмітки та встановлення всіх потрібних дорожніх знаків”.

Світлана Чернях-Кондрацька додала, що роботи з відновлення мосту розпочали ще у 2022 році.

“Міст через річку Тростяниця був підірваний навесні 2022 року під час боїв за Житомирщину. Після звільнення області біля споруди влаштували тимчасову переправу. Проте її незначна пропускна здатність та важливість дороги М-21 зумовили потребу в повноцінній відбудові мосту. Це вже другий міст, який відновили у Житомирській області. Зокрема, наприкінці 2022 року відкрито міст на трасі М-07 Київ – Ковель – Ягодин. Триває капітальний ремонт мосту через річку Дубовець на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп”, – розповіла Світлана Чернях-Кондрацька.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.