Підсумки районного фотоконкурсу “Красива молодь Коростенщини в роботі, в творчості, в житті»

Молодість завжди сповнена оптимістичних поглядів у майбутнє, нестримна у своєму русі до піднесеного та красивого. Молодість – неповторна пора в житті кожної людини, яка веде в світ романтики, великих дерзань, в світ пошуків та відкриттів.

Тож, з хвилюванням і, одночасно, з радістю ми підводимо підсумки районного фотоконкурсу “Красива молодь Коростенщини в роботі, в творчості, в житті».

Отож, Абсолютний переможець – Аліна Шинкар з с.Новина , 24 роки, продавчиня (м.Коростень), яка набрала за час голосування 673 лайки!

І місце – Левченко Максим з Бондарівки, 23 роки, аспірант Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, випусковий редактор сайту та газети Переяславського університету ім.. Григорія Сковороди, за якого віддали свої голоси 572 користувачів.

ІІ місце – Рафальська Даша з Бехів, 19р, студентка Полтавського університету економіки та торгівлі набрала 455 вподобань.

ІІІ місце – Омельчук Олександра з Михайлівки, 20 років, студентка Київської Національної Академії Внутрішніх справ України, 306 лайків – такий результат у Олександри.

Дипломами та пам’ятними сувенірами за участь у фотоконкурсі будуть відзначені:

  • Черняк Павло з Грозино, 23 роки, оперуповноважений Коростенського ВП ГУНП в Житомирський області (298)
  • Круликівська Наталія з Малої Зубівщини, 22 роки, студентка Національного авіаційного університету (293)
  • Микитенко Ганна з с. Михайлівка, 18 років, студентка Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою (248)
  • Брайчук Тетяна з с. Васьковичі, 21 рік, студентка Кам’янець-Подільського національного університету ім.. Івана Огієнка (233)
  • Васянович Галина з Мелень, 21 рік, студентка Національногого університету державної фіскальної служби України (199)
  • Мошківська Марія з с. Вигів, 19 років, студентка Державного університету “Житомирська політехніка” (174)

Вам, молодим, відкриті усі дороги, вам підвладні будь-які вершини. Основне, що визначає ваш шлях, – мета, яку ви перед собою ставите.

Дорога в молодість, мов до криниці,
Це неповторний, щедрий долі дар.
Черпай снагу з цілющої скарбниці
І не втрачай довіку юних чар!
В роботі, в творчості, в дерзанні,
Ви на землі лишайте слід.
А ми повторим не в останнє –
Належить молодим цей світ !

Вітаємо переможців! Дякуємо за участь всім – всім, хто долучився до нашого творчого проекту!!! Успіхів, досягнень, підкорення життєвих та особистих вершин!

З Днем молоді! З Днем Конституції України!

Лариса Бондар,

завідувач сектору культури, молоді та спорту Коротенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.