Питання децентралізації обговорювали із головами ще не об’єднаних сільських рад

6 жовтня у кабінеті голови райдержадміністрації Сергія Дмитрука відбувся семінар сільських голів за участю представників Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування, зокрема голови центру Василя Невмержицького, юристконсула та експертів з децентралізації. Оновною темою обговорень стало питання децентралізації, а саме «Приєднання до існуючих ОТГ. Невипадково запрошені були не лише голови тих сільських рад, які ще не об’єдналися, а ще й голови вже створених громад Ушомирської та Горщиківської. Під час семінару голови об’єднаних громад ділились своїм досвідом, розповіли про найбільші труднощі та перешкоди на шляху об’єднання та на власному прикладі доводили, які щедрі та вдячні результати приносить наполеглива праця, згуртована робота голів та старост громади та постійна думка про жителів села.

Голова райдержадміністрації підкреслив важливість таких зборів, адже: «такий обмін досвідом є дуже ефективним способом донесення інформації».

В свою чергу голова Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування зауважив, що потрібно переконувати людей брати повноваження у власні руки, а не чекати поки за них це зробить влада, опитав присутніх голів сільських рад щодо їх бачення приєднання до потужних громад та навіть домовився із представниками Веселівської, Холосненської, Білошицівської, Новинської, Сушківської та Білківської сільських рад про чергові зустрічі у їхніх громадах для надання повної інформації про реформу децентралізації та переваги створення ОТГ. Також, експерти з децентралізації запропонували звертатися за всеохоплюючою підтримкою та відповідями на хвилюючі запитання безпосередньо центру регіонального розвитку.

Іванна Мазурова,

 спеціаліст відділу інформаційної діяльності та

комунікації з громадськістю

апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.