Плідна осінь в Ушомирській ОТГ

«Прийшла осінь – пора збирати урожай». Цей вислів став актуальним в селах Ушомирської ОТГ. Протягом весни-літа практично в усіх найвіддаленіших селах громади відбувалися реконструкції, монтажі, ремонти будівель соціальної сфери, зокрема ФАПів, клубів, бібліотек, сільських рад та інших місць суспільного користування. Роботи тривали на різних об’єктах від декількох днів до місяців і все спільними зусиллями небайдужих односельчан, працівників закладів соціальної сфери, підтримки депутатів сільської ради та підприємців громади. Тож, після наполегливої праці Ушомирська громада презентує свої «врожаї».

Так, 27 жовтня у селі Ришавка Ушомирської ОТГ відбулося символічне відкриття після ремонту адмінприміщення сільської ради, в якому розмістилися бібліотека і ФАП, здійсненого спільними зусиллями сільських жителів та працівників закладів соціальної сфери села. Зокрема було переоблаштовано та відремонтовано приміщення ФАПу, бібліотеки, залу урочистих подій, перекрито підлогу, виконано зовнішні й внутрішні штукатурні роботи та все це естетично оформлено.

Урочисто вітали жителів села Ришавка заступник голови райдержадміністрації Наталія Тертична та голова Ушомирської ОТГ Людмила Мала. Вони по-родинному тепло привітали ришавчан із відкриттям закладів, побажали гарної та плідної роботи їх працівникам. Подякували всім, хто долучився до цього облагородження матеріально та фізично, вкотре роблячи наголос на великій користі спільної згуртованої праці. Особисто від себе Людмила Мала подарувала сільській раді та електрочайник з набором чашок із уточненням: «Для теплих зустрічей та прийомів громадян».

Ще один яскравий приклад об’єднання громад в дії жителі Коростенщини могли побачити 28 жовтня в Ушомирській ОТГ. Об’єкти соціальної інфраструктури в малих населених пунктах в ОТГ не тільки  не зникають, а навпаки розвиваються. Так, в селі Ушиця Ушомирської об’єднаної територіальної громади відбулось урочисте відкриття нового фельдшерсько-акушерського пункту (ФАПу) та, після проведення поточного ремонту та заміни вікон, запрацював клуб.

«Приміщення теплі та охайні на відміну від попередніх. Це ще один приклад скептикам, які волають, що при об’єднанні на маленькі населені пункти не звертають уваги, об’єкти соціальної інфраструктури закривають”, – коментує цю подію голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук, який привітав жителів Ушомирської ОТГ разом із головою Людмилою Малою.

Відділ інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської районної державної адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.