Побачив світ черговий журнал “Аллочка-дошколярочка!”

Цими днями вийшло четверте число 2017-го року дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього щоквартальника «Аллочка-дошколя-рочка» під умовною назвою «Святкова».
Цього разу маленька Аллочка і Дядя Вітя розповідають про Новорічні та Різдвяні свята і традиції в нашій країні. Відтак на сторінках святкового видання йдеться про те, як дітки відзначають День святого Миколайчика, зустрічають Новий рік та Різдво Христове і завершують святкові дні Водохрещем. А ще Дядя Вітя розповідає казочку «Про Осінь, Зиму й Новий рік». Дуже корисна наступна сторінка після казочки, де можна взнати, як поводитися взимку на льоду, на ковзанах та санчатах, під час морозів. Є й цікава розповідь про Коростенський дитячий садочок №12, де діткам пропонується написати власні казочки для журналу, про ЗДО №8.
… І знову завітала в гості до Аллочки давній друг журнальчика відома українська письменниця Зірка Мензатюк з подаруночком – оповідкою «Як сестрички трішки скарбу знайшли». Естафету підхопила її землячка з Івано-Франківська мисткиня Оксана Дрогомирецька зі своїми віршами про зиму.
На наступній сторінці – цілий фотовернісаж зі світлин читачиків, які стали переможцями конкурсу на кращий знімок про літній відпочинок. А ще маленькі читачі зможуть відгадати немало зимових загадок, взнати, що треба зробити і як діяти, щоб батьки подарували їм котика чи собачку.
Є тут і чимало цікавих гарних розмальовок, ігр, добрих порад. Не забули видавці й про дорослих. Для них – спеціальна сторінка «Школа батьків майбутніх школяриків», де вони зможуть довідатися про 9 цікавих способів, що до розвинути творчі здібності дитини. , чого ніколи не можна забороняти своїм дітям.
Сонячні кольори витончених малюнків в обробці дизайнера і художнього редактора видання Юлії Васильчук досить гармонійно й смачно доповнюють змістовну палітру журналу.
Отож поспішайте придбати черговий випуск «Аллочки-дошколярочки», а також передплатити видання для своїх діток. І не забувайте написати до редакції про свої враження, а також поділіться пропозиціями, думками та своїми творами. Адже журналу наприкінці 2017-го року виповнилося 5 рочків, про це – на останній сторінці журналу.
Чекаємо, любі друзі на ваші листи!

Пише на своїй сторінці у Фейсбук

Віктор Васильчук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.