Поблизу Коростеня відкрилась ще одна рекреаційна зона – “Сосновий бір”

Нове, комфортне місце відпочинку – рекреаційний пункт «Сосновий бір» з’явилось в лісовому масиві Коростенського району. Презентував його сьогодні директор ДП «Коростенське лісомисливське господарство» Володимир Бадзян.

Створений з любов’ю та турботою про людей, він вирізняється з-поміж інших не тільки свою ошатністю, різноманіттям оформлення, новою кольоровою гамою, але й атмосферою новорічних та різдвяних свят.

Відзначимо, що в Коростенському районі напрямок створення рекреаційних пунктів один із пріоритетних для працівників лісу. Таким чином вони допомагають людям не тільки відпочити в дорозі чи під час прогулянки лісом, але й навчають відноситись до природи з повагою та обережністю.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день в Житомирській області тільки за цей рік облаштовано 24 рекреаційних пункти. Переважна більшість, з яких знаходиться саме в Коростенському районі. За час існування таких пунктів в лісах Коростенщини значно зменшились випадки загоряння лісу саме через підпали вогнищ відпочиваючих, а жителі району мають гарні місця відпочинку з усіма необхідними атрибутами: альтанками, місцями для розведення багаття, вбиральні, місця для збору сміття.

А ми запрошуємо всіх жителів Коростенського району та його гостей відвідати рекреаційний пункт «Сосновий бір», який знаходиться поблизу Коростеня, обабіч міжнародної траси Могилів-Подільський-Виступовичі на території Ушомирського лісництва Коростенського держлісгоспу аби поринути у зимову казку та новорічну атмосферу свята.

Закликаємо відноситись до створених лісівниками рекреаційних місць бережно та відповідально. Адже тим самим ми показуємо своє виховання та любов до рідної землі.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю Коростенської РДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.