Поліцейські Коростенщини перевірили кризові родини району

17 січня інспектори ювенальної превенції та сектору протидії домашньому насильству Коростенського райуправління поліції спільно з працівниками соціальних служб Народицької громади відвідали сім’ї, які опинились у скрутних життєвих обставинах, а також ті, в яких були факти домашнього насильства.

Загалом увагою було охоплено десять родин, в яких зростає більше 30 дітей. Правоохоронці спілкувалися з дорослими щодо питань безпеки під час опалювального періоду та створення належних умов для проживання дітей, забезпечення їх продуктами харчування, сезонним одягом та навчальним приладдям тощо.

Умови, які застали члени рейдової групи, у кількох оселях свідчили про неналежне виконання батьківських обов’язків. Відтак ювенальні інспектори попередили дорослих про необхідність дбати про малечу та зафіксували порушення, склавши відповідні адмінматеріали.

– Залишення дітлахів без нагляду та зловживання спиртними напоями – це найчастіші причини, через які батьки притягуються до відповідальності, – прокоментувала начальниця відділу ювенальної превенції Коростенського РУ поліції Ольга Яценко.

З початку року правоохоронці лише у Коростенському районі скерували до суду 14 адміністративних матеріалів через нехтування батьками своїми обов’язками та 25 матеріалів – за фактами домашньої тиранії.

Поліцейські закликають громадян не залишатись осторонь бездоглядності дітей або вчинення щодо них правопорушень і негайно повідомляти про такі випадки за номером 093-895-07-33 (ювенальна превенція) або 102.

Коростенське районне управління поліції

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.